XC plotë automatike me shpejtësi të lartë vakum formimin e Machine

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai Port
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  parametër XC800
  Materiali në dispozicion PP, PE, PET, hips, GPPS, PVC, EPS
  Zona formuar (mm) 800 × 1200
  Thellësia formuar (mm) 150
  Shpejtësi të formuar (cikle / min) ≤18
  Max Gjerësia (mm) 850
  Sheet Trashësia (mm) 0,2-1,5
  Fuqia e tërë makinës (kw) 110
  humbje Air (Mpa) 0,6-0,8
  Dimension (m) 8.0 mm 2.0 x 2,5

   

  funksioni: 

  1. Plus-minus shtyp i derdhur, shtrihen. zonën e formuar është i madh.

  2. Servo fletë të ushqyerit, kontrollin e PLC, ndërfaqe e njeriut-kompjuter.

  3. Pajisja është i përshtatshëm për prodhimin e produkteve të PP, PE, PET, GPPS, hips, EPS, PVC. Të tilla si filxhan, kuti, enë dhe enë të tjera të hollë si gota qumësht, gota pelte, gota akullore, gota të pijshëm disponueshme, çastit hajvan, lojë me birila kuti të ushqimit të shpejtë, kuti të ushqimit etj


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !