Ndihmës-720 Automatik Servo Cup Making Machine

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai Port
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Lloji / Parametrat Ndihmës-720
  Materiali në dispozicion PP, PE, PET, hips, GPPS
  Zona formuar (mm) 720 x 450
  Thellësia formuar (mm) 180
  Shpejtësi të formuar (cikle / min) 20-35
  Max. Gjerësia (mm) 720
  Trashësia (mm) 0,3-2,0
  Fuqia e makinës Whole (kw) ≤ 55
  Air Humbje (Mpa) 0,6-0,8
  Humbje të ujit (m3 / h) ≤ 0.5
  Dimension (mm) 6200 × 2800 × 2600

   

  Fusha e aplikimit:

  Thermoforming paketim enë të tilla si gota, kuti dhe lojë me birila. Të tilla si filxhan qumësht, pelte filxhan, gota akullore, gota one-off, çastit hajvan, lojë me birila kuti të ushqimit të shpejtë dhe kështu me radhë.

  funksioni:

  makinë 1. përdor strukturën e katër-kolonë, me një operacion të qetë, zhurmë të ulët, forca e fortë goditjen dhe kështu me radhë.

  Integrimi 2.Mechanical dhe elektrike, gazit, servo precision të lartë për të dërguar fletë, servo shtrihen, PLC kontrollit lëvizje servo, temperatura modul kontrolli kontrollin e sistemit inteligjent.

  3.A shkallë të lartë të automatizimit, shpejtësia e prodhimit. Nëpërmjet instalimit të bukur të ndryshme mund të prodhojnë produkte të ndryshme, për të arritur qëllimin e një makine përdor multi.

  4.By duke përdorur komponente të importuara brand-name elektrike, komponentet pneumatike, për të siguruar funksionimin e qëndrueshëm, cilësia e besueshme, jetë të gjatë shërbimi.

  5. gjithë struktura është kompakt, presioni, i derdhur, prerja, ftohje, produkt defekt dhe funksionet e tjera të vendosura në një myk, në mënyrë që procesi produkti është e shkurtër, përfundoi klasën e lartë, në përputhje me standardet kombëtare të shëndetit.

  Makinë 6. është i përshtatshëm për prodhimin e PP, PE, PET, hips, GPPS dhe produkte të tjera plastike fletë. Të tilla si gota, kavanoza, gota dhe enë të tjera hollë-mur, të tilla si gota qumësht, gota pelte, gota akullore, gota të pijshëm disponueshme, petë çastit tas, kuti të ushqimit dhe kështu me radhë.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !