RCX-700 Automatik Tilt-myk Cup Making Machine

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai Port
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mode No./Parameter RCX-700
  Materiali në dispozicion PP, PS, PE, PVC
  Max Zona formuar (mm) 700 x 350
  Max Thellësia formuar (mm) 160
  Trashësia e Sheet (mm) 0.3 ~ 2.0
  Max Speed ​​(Koha / min) 28
  Fuqia e Servo Motor ushqyerit (kw) 5
  Fuqia e makinës kryesore (kw) 11
  Fuqia e Servo Motor Shtrihen (kw) 11
  Ngrohja fuqinë e makinës Whole (kw) 120
  Ajror Humbje (L / min) ≥2500
  Humbje ujit (L / min) 50 ~ 100
  Dimension (mm)    14000 × 3500 × 3300

  Fusha e aplikimit:
  Është në dispozicion për fletë plastike formimin, të tilla si PP, PS, hips, PVC, PET, PLA.It mund të prodhojnë lloje të ndryshme të gota, pjata, pjata, kapak dhe kuti suchas gota qumësht, gota pelte, një-off gota dhe të menjëhershme noodlebowls.Production procedureis fletë ngrohje plastike në temperaturën e caktuar, përdorni formularin negativ pressureto filxhan, pastaj përmes pajisjes kthese për transmitcups të stackingmachine, stacking automatike, numërimin dhe shtyrë jashtë rregullt.

   

  funksioni:

  Makinë 1. kontrollohet nga PLC dhe panel usetouch.

  2. Përdorimi motor ndihmës të ushqyerit pajisjen e pajisjes andstretching.

  3. funksion ndihmojë prodhuesit Automatik whichproduce produkte plastike për të ulur koston andproduction punës.

  4. Shpejtësia Fast është në dispozicion për linjë të lartë levelproduction.

  5. pajisjet ka funksionin e memories myk.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !