HPC Series Automatik hidraulike Cup Making Machine

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai Port
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mode / Parametri HPC-660 HPC-700 HPC-720 HPC-750
  material në dispozicion PP, PE, PET, hips, GPPS
  Zona formuar (mm) 650 x 320 700 x 350 720 x 450 750 x 500
  Thellësia formuar (mm) 120/180 120/180 120/180 120/180
  Shpejtësi të formuar (cikle / min) 20-35 20-35 20-35 20-35
  Max.width (mm) 660 700 720 750
  Trashësia (mm) 0,3-2,0 0,3-2,0 0,3-2,0 0,3-2,0
  Fuqia e tërë makinës (kw) ≤45 ≤50 ≤55 ≤65
  humbje Air (Mpa) 0,6-0,8 0,6-0,8 0,6-0,8 0,6-0,8
  humbje të ujit (m3 / h) ≤0.5 ≤0.5 ≤0.5 ≤0.6
  Dimension (mm) 5500x2300x2400 5800x2500x2600 6200x2800x2600 7200x2800x2600

   

  Fusha e aplikimit: 

  Thermoforming paketim enë të tilla si gota, kuti dhe lojë me birila. Të tilla si gota qumësht, gota pelte, gota akullore, gota one-off, çastit hajvan, lojë me birila kuti të ushqimit të shpejtë, kuti të ushqimit dhe kështu me radhë.

  funksioni:

  1. Makinë miraton sistemin presion hidraulik për të prodhuar produkte, drejtimin e qëndrueshme, zhurmës e vogël, të mirë aftësinë myk mbyllje.

  2. elektromekanike, gazit, integrimi hidraulike presion, kontrolli PLC, saktësi të lartë konvertimit të frekuencave.

  3. Shpejtësia plotësisht automatike dhe të shpejtë të prodhimit. Duke instaluar moulds të ndryshme për të prodhuar produkte të ndryshme.

  4. Miratimi i markave të importuara famshme e pajisje elektrike dhe pneumatike, të qëndrueshëm në punë, cilësia e besueshme dhe jetë të gjatë.

  5. I tërë makinës është kompakt, një tokë e pasur ka të gjitha funksionet, të tilla si të ngutshme i dhënë, duke formuar, prerja, ftohje dhe përfunduar produkti defekt. Procesi shkurtër, me cilësi të lartë e produkteve të përfunduar dhe për të përmbushur standardet kombëtare sanitare.

  6. Makinë është i përshtatshëm për prodhimin e PP, PE, PET, hips, GPPS dhe produkte të tjera plastike, të tilla si filxhan, kuti, tas dhe kështu me radhë. Për shembull, filxhan qumësht, pelte filxhan, akullore filxhan, një-off filxhan, Instant tas hajvan, kuti fast food, kuti ushqim dhe kështu me radhë.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !