FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Ne jemi një fabrikë.

Çfarë certifikatë keni?

Ne kemi ISO dhe certifikatë CE.

Si e bën fabrika juaj të bëni në lidhje me të kontrollit të cilësisë?

Ne kemi një departament të veçantë QC përgjegjës për cilësinë e produkteve.

Sa kohë është periudha e garancisë?

Të gjitha prodhimet tona kanë një vit garanci.

Çfarë është tregu kryesor i kompanisë suaj?

Ne kemi konsumatorët në të gjithë botën.

Sa kapacitet të prodhimit të kompanisë tuaj një vit?

Kjo varet nga nevojat tuaja.

A mund të vizitoni operacioni tuaj makinë në fabrikën tuaj?

Ne kemi vet kompani plastike duke e bërë, ju mund të shihni funksionimin makinë.

Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?

Fabrika jonë ndodhet në Shantou City, Guangdong Province, China, rreth 45 minuta nga
Guangzhou nga ajri. Ne ofrojmë shërbimin e transportit.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !