ASPII Series Plastic Sheet Extruder

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai Port
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  parametër ASPII110-800 ASPII110-1000
  Materiali në dispozicion

  PP, hips, GPPS, PE

  PP, hips, GPPS, PE

  Diametri i vidë (mm)

  110

  110

  Raporti i vidë L / D

  01:33

  01:33

  Max. Sheet Gjerësia (mm)

  720

  920

  Sheet Trashësia (mm)

  0,3-2,0

  0,3-2,0

  Kapacitet (kg / h)

  280

  300
  Fuqia e makinës Whole (kw) 135 135

  Dimension (mm)

  15000x2200x2500

  15000x2200x2500

   

  funksioni:

  përdoret 1.mainly për të prodhuar PP, hips, GPPS, fletë PE dhe materiale të tjera të paketimit.

  Raporti 2.Big e gjatësisë dhe diametrit për vidë të extruder.

  3.Good formimin efekt, me trashësi të barabartë të fletë dhe shpejtësinë njëjtën running.

  hidraulike presion shpejtësi të lartë pajisje 4.Advanced ndryshimin neto pa u ndalur në makinë.

  Operacioni 5.Convenient dhe funksioni i shkëlqyer për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit.

  wheel 6.Worm për të rregulluar rul ngutshme, operacion i përshtatshëm dhe saktësi të lartë rregulluese.

  7.Brighter shtypur sipërfaqe rul se pasqyrë, temperatura e barabartë e sipërfaqes rul bërë rezultat të pastër, të ndritshme dhe homogjene.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !