• banner1
 • ASPII-Series-Plastic-Sheet-Extruder
 • HPC-Series-Automatic-Cup-Making-Machine
 • R & D

  R & D

  Ju do të merrni zgjidhje nga kërkimet dhe zhvillimin tonë ekipet.

 • Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë

  urdhërat tuaja janë të inspektohen nga departamenti tonë QC rreptë.

 • shërbim

  shërbim

  Ne kemi ekip profesional shitjes, të ofrojë shërbimin më të mirë për ju.

 • ndershmëri

  ndershmëri

  Në kaluar 10 vitet e running, kemi fituar famë të mirë nga klientët tanë.

Arritje të reja

Përveç produkteve të lartë të performancës, JinXin ofron shërbim të besueshëm globale. Kjo do të thotë që ne të ju lejojnë të punoni në mënyrë të sigurtë dhe efikase - madje edhe në kushte ekstreme.

Mirë se vini në Jinxin Makineri

 • 34141324adfdfaf

Guangdong Jinxin Machinery Co, Ltd është një ndërmarrje private në pronësi të teknologjisë së lartë në provincën Guangdong me 5826㎡. Kompania e specializuar në projektimin dhe prodhimin e plastike makine Paketimi dhe paketimi makinë ushqim me mbi përvojat dekadë. Kompania krijon një hulumtim dhe ekipi i zhvillimit i cili përbëhet nga disa inxhinierë të lartë. Me futjen e pajisjeve moderne të përpunimit, kompania ka arritur nivelin më të avancuara në prodhimin e pajisjeve mekanike. 

Produktet kryesore e kompanisë sonë janë Extruder Sheet, Cup Machine Making, Cup Printing Machine, vakum formimin Machine, Plotesimi Machine, shishe-defekt Machine dhe Sucker Machine. Ne mund të bëjë të gjithë vijën prodhimin, si kërkesë të konsumatorëve. Produktet tona janë shitur në Evropë, Amerikën e Jugut, Afrika, Lindja e Mesme, Azinë Juglindore dhe etj ...

Ne ushqej vitet e kaluara hedh markave djerse, ushqej hard-fituar çdo nder, ne nuk bashkangjitur sentimentally në fytyrë e vazhdueshme duartrokitje, nuk hezitoi, ne kemi vënë atë në pushtet përpara, hap pas hapi, në mënyrë të vazhdueshme të shkojnë përpara, përtej vetë.

Produktet kryesore

WhatsApp Online Chat !