• banner1
 • ASPII-Series-Plastic-Sheet-Extruder
 • HPC-Series-Automatic-Cup-Making-Machine
 • R & D

  R & D

  Вие ќе добиете раствор од нашето истражување и развој на тимовите.

 • контрола на квалитет

  контрола на квалитет

  Вашите наредби се проверуваат од страна на нашите строги КК оддел.

 • Сервис

  Сервис

  Имаме професионален тим за продажба, да обезбеди најдобра услуга за вас.

 • интегритет

  интегритет

  Во изминатите 10 години по ред, ние стекнато добар слава од нашите клиенти.

Нови пристигнувања

Во прилог на високи перформанси производи, Jinxin обезбедува сигурен глобална услуга. Тоа значи дека ние ќе ви овозможи да работат безбедно и ефикасно - дури и во екстремни услови.

Добредојдовте на Jinxin машини

 • 34141324adfdfaf

Гуангдонг Jinxin Машини копродукции, Ltd е приватна сопственост на високо-технолошкиот претпријатие во провинцијата Гуангдонг со 5826㎡. Компанијата е специјализирана за дизајн и производство на пластична амбалажа машина и пакување храна машина со повеќе од деценија искуства. Компанијата воспоставува истражување и развој на тим кој се состои од неколку високи инженери. Со воведување на модерна опрема за обработка, компанијата достигна напредно ниво во производство на механички капацитети. 

Главните производи на нашата компанија се Лист екструдер, Купот машина за правење, Купот машина за печатење, вакуум Формирање машина, пополнување машина, шише-дува машина и Sucker машина. Ние може да се направи целата производство на линија, како на барање на клиентите. Нашите производи се продаваат во Европа, Јужна Америка, Африка, Блискиот Исток, Југоисточна Азија и сл ...

Ние негуваме години поминати кастинг пот брендови, негуваат тешко стекнатата секоја чест, не сентиментално во прилог на лицето на бавни аплауз, не двоумете се, ние го стави во рацете напред, чекор по чекор, постојано оди напред, надвор на себе.

главни производи

WhatsApp Online Chat !